Kadınlarda Rujun Rengi Neyi İfade Eder ?

Rujların kadın güzelliğinin olmazsa olmazlarından olduğu bilinen bir gerçek. İtiraf edin ki siz de mutlaka gördüğünüz her renk ruju almak istersiniz. O halde kullandığınız hangi renk rujun ne anlama geldiğini de öğrenmelisiniz. Sürdüğünüz rujun rengi hangi ruh halinde olduğunuzu ifade ediyor.

İşte rujunuzun ifade ettikleri…

Klasik Kırmızı :

Kırmızı “beni fark et” rengidir. Kırmızı ruj kullandığınızda fark edilmeyi istediğinizi anlatmış olursunuz. Kız arkadaşlarınızla dışarıda dolaşırken hayatınızın aşkını bulmak için kırmızı rengi tercih etmelisiniz.

Canlı Pembe :

Canlı pembe tonları macera dolu , elit bir kişilik göstergeci oldugunu unutmayın.

Koyu Mor :

Sık tercih edilmese de kıyafete uygun olarak özellikle açık tenlilerde hoş duran koyu mor tonları risk almaktan korkmadığınızı gösterir. Dediğinde ve fikirlerinde kararlı bir imaj çizmek istiyorsanız koyu tonları tercih edebilirsiniz.

Nötr Renkler :

Cild teninizle aynı renkde olan rujlar sizi genelde soluk gösterir, fakat amaçımız fark edilmek degil de şık ve sade görünmek ise nötr tonları tercih etmelisiniz.

Turuncu Tonları :

Göze çarpan, belki ilk görüşte beğenilmeyen ancak kıyafete ve tarza bağlı olarak göz önünde bulundurulduğunda özellikle açık tenlilere çok yakışan turuncu rujlar canlılığın ve özgüvenin göstergesidir. Sizin yeniliklere ne kadar açık bir kişilik olduğunuzu ifade eder.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.